Soupiska

Realizační
tým

Statistiky
zápasů
Hráčské
statistiky
Harmonogram Ankety
muži

ženy

muži

ženy

muži

ženy

muži

ženy

Fotogalerie Video 


            REPREZENTAČNÍ TÝMY • REPREZENTAČNÍ TÝMY • REPREZENTAČNÍ TÝMY

 
 
Český tým bohužel druhý víkendový zápas prohrál a nestal se tak historicky prvním vítězem Beachsoccer Nations Cup Praha 2012. Prvenství si domů odváží Maďarsko. Třetí místo získal výběr Rakouska po výhře nad Slovenskem 4:3. Se třemi góly se o prvenství v tabulce střelců dělí Jakub Mižár, který byl dnes jediným střelcem českého týmu.
 
Česká republika - Maďarsko 2:4 (1:0, 1:1, 0:3)
Branky:
3. Mižár, 18. Mižár - 17. Ábel , 26. Ughy, 33. Fekete, 35. Ughy

Slovensko - Rakousko 3:4 (1:0, 0:2, 2:2)
Branky:
2. Gróf, 25. Mikletič, 29. Allakaj - 14. Gatterbauer, 23. Oberegger, 31. Bruckner, 34. Oberegger.
Česká republika - Slovensko 8:4 (3:0, 2:2, 3:2)
Branky: 2. Boček, 11. Holý, 12. Peteřík, 18. Stejskal, 21. Mižár, 31. Boček, 32. Huráb, 35. Huráb - 15. Hindák, 23. Hindák (pen.), 25. Božík, 34. Hindák. ŽK: 23. Víšek (CZE) - 32. Gróf (SVK). Rozhodčí: Kaštánek - Herbaly /HUN/.

Maďarsko - Rakousko 5:4 (2:2, 0:2, 3:0)
Branky: 2. Fekete, 4. Fekete, 26. Besenyei, 28. Hajlinger, 35. Jaksa - 2. Gatterbauer, 10. Strebl, 14. Gatterbauer, 19. Cetinyürek. ŽK: 20. Fekete (HUN) - 29. Kiss (AUT). Rozhodčí: Lasch - Brejník.

Nedělní program:
13:00 Slovensko - Rakousko
15:00 ČR - MaďarskoTrenér Michael Lukič nominoval na víkendové zápasy následující jedenáctku hráčů:

Jméno Klub starty ČR branky ČR
Víšek Petr BS Ladronka 4 0
Židlický Tomáš BS Ladronka 13 0
Boček Martin BS Ladronka 16 20
Fűrbacher Karel Plzeň Team 7 3
Holý Michal Plzeň Team 1 0
Huráb Tomáš BS Ladronka 12 2
Chalupa Martin BS Ladronka 20 9
Mižár Jakub Plzeň Team 5 1
Peteřík Tomáš Plzeň Team 14 16
Robb Tomáš Gastrosun Braník BS 5 2
Stejskal Pavel BS Ladronka 8 4
Český reprezentační tým zahajuje přípravu na kvalifikační boje o postup na MS 2013. První letošní herní prověrkou síly českého týmu bude Beachsoccer Praha 2012. Hrát se bude ve sportovním areálu HAMR v Záběhlicích v sobotu 11. a neděli 12. února 2012. Kromě výběru trenéra Michaela Lukiče se jej účastní i celky Maďarska, Slovenska a Rakouska.
Maďaři byli na soustředění v Ománu, trénuje je italský trenér a snaží se co nejlépe připravit na kvalifikaci. Rakušané mají podobný problém jako my poskládat tým. A Slováci budou mít v týmu polovinu nováčků,“ říká český kouč na adresu soupeřů. 
O víkendu 11. až 12. února se v Praze uskuteční 1. ročník mezinárodní soutěže Beachsoccer Nations Cup za účasti čtyř zemí ve složení: Česká republika, Slovensko, Maďarsko a Rakousko. BNBC bude odehrán ve sportovním areálu HAMR - Záběhlice (http://www.hamrsport.cz/). V sobotu se odehrají semifinálová utkání, v neděli jsou na programu zápasy o konečné pořadí. Složení semifinálových dvojic určí sobotní los v 9:00.

11. 2. - 16:00: semifinále č. 1
11. 2. - 17:30: semifinále č. 2
12. 2. - 13:00: zápas o 3. místo
12. 2. - 15:00: finále

Přímé přenosy z Beachsoccer Nations Cupu bude možné v textové podobě sledovat na webu onlajny.cz. Průběžné informace se rovněž objeví na facebooku

Oba dny budou obohaceny o zajímavý doprovodný program (mládežnický turnaj, exhibice atd.) 

Poprvé v letošním roce se uskuteční sraz ženského reprezentačního týmu pod vedením trenéra Radka Votípky. Dvoudenní přípravný kamp je naplánován na víkend 28. až 29. ledna ve sportovním areálu HAMR (Praha).

Soustředění se učastní:
Folprechtová Martina, Čechová Petra, Prouzová Tereza, Nehodová Nikola, Žampová Zdeňka, Žampová Marcela, Žampová Petra, Jungová Aneta, Holečková Šárka, Vacíková Hedvika, Štefániková Pavla, Navrátilová Lucie, Dolejšová Lenka a Mykisková Romana

Český reprezentační tým se v evropském žebříčku drží na stejné pozici jako před rokem, je tak stále na 13. místě. Do čela žebříčku se posunulo Rusko, které předstihlo Portugalsko o více než 140 bodů. Třetí místo patří Švýcarsku, tedy stříbrnému týmu z EBSL. Největším skokanem za rok 2011 je Izrael, který si polepšil o osm míst. Výrazný posun zaznamenalo i Rumunsko, které se posunulo z 10. příčky na 6. místo. Naopak největší propad připadá Anglii, která spadla z 12. místa na 17. příčku.
Pozice na žebříčku je důležitá při losování do základních skupin kvalifikačního turnaje o postup na MS 2013, které bude hostit Tahiti.

Evropský žebříček lze nalézt uvnitř článku.

   
  1. liga EKONOPRINT
ženy
BSWW

Česká reprezentace o víkendu odehrála poslední turnaj letní sezóny v Linci (Rakousko). V semifinále se utkala s Maďarskem a prohrála 3:4. V nedělním zápase o třetí místo pak v berlínské repríze proti Německu zvítězila stejným poměrem 6:2 a skončila stejně jako loni na 3. místě.


Harmonogram turnaje:

Sobota 13. 8. 2011

15.30 Rakousko - Německo 2:1

16.30 Maďarsko - Česká republika 4:3 info


Neděle 14. 8. 2011

18.00 o 3. místo Česká republika - Německo 6:2 info

19:00 Finále Rakousko - Maďarsko 3:3 (6:7 pen.) 
Česká reprezentace po zlepšeném výkonu porazila Nizozemsko po penaltách. V základní hrací době byl stav 3:3, když se o všechny naše branky postaral Peteřík. Při penaltovém rozstřelu nezaváhal kapitán Chalupa a protože nizozemský hráč nedal, skončila reprezentace na celkovém 5. místě v Promotion finále.
Česká reprezentace odehrála v Moskvě 2 zápasy. V prvním zápase prohrála s týmem Běloruska 2:6. Utkání se zlomilo ve 2. třetině, když soupeř v rozmezí 3 minut utekl o 3 branky. Ve druhém zápase proti Turecku se vše rozhodlo již v první třetině, která skončila 0:5. V dalším půběhu skóre již narůstalo a zastavilo se na rekorní porážce 2:12. V nedělním zápase tak bude hrát reprezentace o 5. místo proti Nizozemsku již v 8.30.
 
Do příští sezóny, kdy se koná kvalifikace MS 2013 tak budeme vstupovat sice se skvělým výsledkem z Berlína, ale s vědomím, že absence klíčových hráčů (Židlický, Kovařík, Kubice, Boček, Lukič) je citelná a bez nich se nelze měřit s evropským průměrem. Pro všechny nové hráče a realizační tým je tato sezóna především o načerpání zkušeností. Další informace na www.beachsoccer.com nebo http://www.facebook.com/beachsoccercz. Zítřejší zápas je možné také sledovat na www.onlajny.cz. Live komentář pro vás připravuje Lukáš Pechmann.
V sobotním odpoledni na Ladronce, jsme dnes mohli vidět v akci nejprve reprezentaci žen a poté mužskou reprezentaci. Ani ve druhém zápase ČR - Švýcarsko se naše děvčata nedočkala bodů a zápas skončil porážkou 2:10. I když rozdíl v kvalitě obou mužstev byl velký, tak jen to, že se již v tomto roce mohla dát reprezentace žen dohromady a odehrát první přátelské zápasy je fantastické. Reprezentace mužů navázala na skvělý úspěch z Berlína, když ve federálním derby porazila výběr Slovenska 8:3. V týmu se objevilo několik nováčků a kapitán Chalupa (zranění) zůstal opět jen na lavičce. Doufejme, že do Promotion finále v Moskvě se stačí dát dohromady. 

 

Mezistátní přátelské zápasy

ŽENY 
ČR - Švýcarsko 3:10 (2:5, 1:3, 0:2) - info k zápasu
ČR - Švýcarsko 2:10 (1:4, 0:3, 1:3) - info k zápasu

MUŽI
ČR - Slovensko výběr 8:3 (2:1, 3:1, 3:1) - info k zápasu
V prvním mezistátním zápase žen v plážové kopané, prohrály naše reprezentantky s týmem Švýcarska 3:10 (2:5, 1:3, 0:2). V tomto úuvodním zápase se ukázala vyspělost soupeřek, které již 2 roky hrají mezinárodní zápasy a bylo vidět, že právem patří mezi světovou elitu. Po úvodních minutách, kdy se náš tým ještě nestačil ani rozkoukat a už prohrával 0:4, to vypadalo na velký příděl. Nakonec děvčata zabojovala a další dvě třetiny prohrála shodně o 2 góly. V zítřejším zápase tak můžeme očekávat z naší strany určitě zlepšený výkon a dokážeme, tak více potrápit soupeřky. Věříme, že se každým rokem podaří odehrát více takových zápasů a budeme připraveni na turnaje, které by se měli postupně připravovat i pro ženskou kategorii.


 
Informace k zápasu zde
Zveme Vás na historicky první zápasy v plážové kopané, které se odehrají v Praze. Pro ženský národní tým to bude premiéra, proti jednomu z nejlepších týmů světa. Přijďte podpořit naše reprezentační týmy na Ladronku (mapa zde) v pátek Česko - Švýcarsko (ženy) od 19.00 hodin a v sobotu Česko - Švýcarsko (ženy) od 16 hodin a Česko - Slovensko - výběr (muži) od 17.15 h.

 


Nominace na zápasy zde.

Česká reprezentace zvítězila v divizi B EBSL a postupuje do Promotion finále, které se bude konat v Moskvě ve dnech 4. - 7. srpna 2011.Děkujeme všem příznivcům za došlé gratulace a všem, kteří nás podporovali při vítězném tažení Berlínem.

Kompletní výsledky   •   Fota z BSWW   •  Fota jiná  •  Video Česko - Andora    •   Video Německo - Česko
 

Výsledky z www.beachsoccer.com

   
  1. liga EKONOPRINT
ženy
BSWW

Před odjezdem na evropskou ligu do Berlína 8.7.2011 došlo k několika změnám v subkomisi plážové kopané FA ČR a reprezentačních realizačních týmech.

Subkomise plážové kopané je nyní tříčlená ve složení: Jan DámecMichael LukičIng. Vlastimil Třeštík

Více informací můžete najít zde.

Před odjezdem reprezentačního týmu proběhne ve čtvrtek 7. 7. 2011 od 19 h tisková konference na Císařské louce. Zde budou oficiálně představeny nové dresy reprezentace, představení nominovaných hráčů, seznámení s harmonogramem akcí, sehrání modelového zápasu a v průběhu i nafocení kalendáře s reprezentačním výběrem žen.

Nominace týmu ČR na EBSL v Berlíně:

1
22
2
4
7
8
9
10
11
12


    ŘEZÁČ Pavel
ŽIDLICKÝ Tomáš
KOVAŘÍK Jaroslav
LUKIČ Matěj
MIŽÁR Jakub
PETEŘÍK Tomáš
KUBICE Michal
CHALUPA Martin
BOČEK Martin
FÜRBACHER Karel

LUKIČ Michael
brankář
brankář
obránce
útočník
obránce
útočník
obránce
obránce
útočník
útočník

trenér

Česká reprezentace se vrátila ze soustředění, které se uskutečnilo v Lignanu.
Vedle tréninků a taktických porad se uskutečnily i 2 přípravné zápasy proti týmům ze Serie A. Úvodní zápas v páteční podvečer prohrála reprezentace s CASINO‘ DI VENEZIA Beach Soccer 2:4. Druhý zápas, který se konal v sobotu proti PATAVIUM BEACH SOCCER již byl lepší a národní tým zvítězil 11:2. Nyní širší výběr reprezentačního týmu trénuje opět na 2 části a to v Plzni a v Praze. 14 dní před odjezdem do Berlína (EBSL - divize B) bude vybráno 10 hráčů a ty se týden před odjezdem budou intenzivně připravovat na společném tréninku.
Fotogalerie ze soustředění je možné najít na facebooku zde.
Česká reprezentace po 3 týdenních trénincích v Plzni a Praze odjíždí ve středu 25.5.2011 na soustředění do italského Lignana. Z důvodu dobíhající sezóny fotbalu a futsalu je několik hráčů omluvených, a tak v nominaci můžeme najít několik nových tváří.

Výběr týmu pro soustředění 26.-29. května 2011
Martin Blažek, Zdeněk Daněk, Karel Furbacher, Martin Chalupa, Michal Kubice, Matěj Lukič, Jakub Mižár, Matěj Mráz, Tomáš Robb, Pavel Řezáč, Petr Schuma, Václav Spal, Tomáš Židlický

Realizační tým: Jan Dámec, Libor Kaštánek, Michael Lukič, Martin Stupka, Vlasta Třeštík


Program reprezentace můžete najít zde


Nejlepším plážovým fotbalistou ČR pro rok 2010 je Tomáš Peteřík, který zvítězil před Jaroslavem Kovaříkem a Matějem Mrázem.

All stars tým 2010
Židlický, Řezáč - Kovařík, Chalupa, Fürbacher, Janeček - Mráz, Lukič, Peteřík, Huráb


Nejlepší plážoví fotbalisté za rok 2010

  1. místo Tomáš Peteřík
2. místo Jaroslav Kovařík

3. místo Matěj Mráz


4. místo Martin Dlouhý
5. místo Václav Bezdička, Martin Boček, Martin Cibula, Martin Chalupa    

BSWW vydal žebříček zemí pro rok 2010. Naše reprezentace obsadila 16. místo v Evropě za 110 bodů. Celkově je náš tým v žebříčku na 13. místě, což je posun dolů o 4 místa. Bohužel jsme touto sezónu navázali na předchozí, kdy jsme získali pouze o 10 bodů více. Takže pokud se v příštím roce nepodaří uhrát více bodů, můžeme počítat s tím, že propad bude ještě výraznější. Započítávají se poslední tři sezóny a to bude za roky 2009 a 2010 opravdu málo. Ještě výraznější propad postihlo Řecko, Norsko a Německo. Naopak velký skok zaznamenala Ukrajina, která skončila na 8. místě, dále pak Turecko a Ázerbajdžán. V TOP 5 jsou stále stejné týmy a to Španělsko, Rusko, Portugalsko, Švýcarsko a Itálie.

V žebříčku 2010 se body započítávají za tyto turnaje:

• FIFA BSWC 2011 – kvalifikace MS 2011 v Bibione • EBSL 2010 •
• EBSC 2010 / Crocs Challenge Cup 2010 • BSWW Tours 2010 •

Evropský žebříček 2010
pořadí národní tým 2008
40%
2009
70%
2008+2009
40%+70%
2010
100%
součet bodů
1 Portugalsko
395
645 609,5 860 1470
2 Rusko 380 790 705 710 1 415
3 Španělsko 345 820 712 430 1 142
...            
13 Česká republika 345 120 222 110 332

Kompletní žebříček můžete najít zde

Jednotlivé žebříčky od roku 2007 můžete najít zde

Bodování turnajů můžete najít zde
Česká reprezentace odjela na turnaj do Lince (Rakousko), kde obhajuje loňské vítězství. O postup do finále se utká s Maďarskem.

Naši reprezentanti nastoupí v této sestavě:
Židlický, Huráb, Bouška, Cibula, Chalupa, Spal, Dlouhý, Boček, Stejskal, Kovařík

Harmonogram turnaje:

Sobota 14. 8. 2010

15.30 Rakousko - Slovensko 3:2

16.30 Maďarsko - Česká republika 6:3 info


Neděle 15. 8. 2010 

18.00 o 3. místo Česká republika - Slovensko 6:2 info

19:00 Finále Rakousko - Maďarsko 3:9
Velký úspěch se podařil našemu reprezentačnímu týmu, když postoupil do srpnového Promotion finále, které se uskuteční v Portugalsku. Vítěz tohoto finále postoupí do divize A.

Týmy s kterými se náš tým popere o postup budou Ázerbajdžán, Francie, Izrael, Maďarsko a Turecko.
Reprezentační tým odjíždí v pátek 9. července 2010 na kvalifikaci MS 2011 do Bibione (Itálie). V této kvalifikaci se utkají naši reprezentanti s týmy Ázerbajdžánu, Kazachstánu a Francie.

Zápasy můžete sledovat live na www.beachsoccer.com.


Nominace týmu ČR:
Brankáři
1 Jakub MACHYNEK
16 Tomáš ŽIDLICKÝ

Obránci
2 Jaroslav KOVAŘÍK
4 Martin CIBULA
15 Martin CHALUPA
17 Milan BOUŠKA

Útočníci
7 Martin DLOUHÝ
9 Michal SALÁK
11 Martin BOČEK
13 Jaroslav MALÝ
18 Tomáš HURÁB


trenér: Josef NĚMEC
Reprezentační tým odjíždí ve středu 30. června 2010 na kvalifikaci EBSL do Lignana (Itálie).
V této kvalifikaci se utkají naši reprezentanti s týmy Ázerbajdžánu a Nizozemska.

Zápasy můžete sledovat live na www.beachsoccer.com.


Nominace týmu ČR:
Brankáři
1 Jakub MACHYNEK
16 Tomáš ŽIDLICKÝ

Obránci
2 Jaroslav KOVAŘÍK
4 Martin CIBULA
15 Martin CHALUPA
17 Milan BOUŠKA

Útočníci
7 Martin DLOUHÝ
8 Lukáš KUČERA
9 Michal SALÁK
10 Tomáš PETEŘÍK


trenér: Josef NĚMEC

Přinášíme Vám fota a videa reprezentačního mužstva při kvalifikaci mistrovství světa 2008.  Díky štábu ČT Vám můžeme představit atmosféru turnaje, který se uskutečnil ve španělském Benidormu.

        
     kliknutím na foto, vstoupíte do fotogalerie                             kliknutím na foto, vstoupíte na klip

BSWW vydal žebříček zemí pro rok 2009. Naše reprezentace především díky vítězství v Nations Cupu (Rakousko) a třetímu místu v GE Money Bank (Švýcarsko) obsadila 16. místo v Evropě. Celkově je náš tým v žebříčku na pěkném 9. místě, což je oproti minulému roku vylepšení o jedno místo. Ale pozor na uspokojení, tato sezóna byla z posledních tří bodově nejslabší, zatím nám pomáhá především sezóna 2008, která byla skutečně skvělá. Protože se započítávají  poslední tři sezóny, je nutné v těch dalších vylepšit bilanci, aby nenastal pád dolů a neopustili jsme první desítku. V TOP 5 jsou všichni účastníci světového šampionátu. Vede Španělsko, těsně následováno Ruskem, dále je Portugalsko, Švýcarsko a Itálie.


Evropský žebříček


pořadí národní tým 2007
40%
2008
70%
2007+2008
40%+70%
2009
100%
součet bodů
1 Španělsko 370 345 390 820 1 210
2 Rusko 380 380 418 790 1 208
3 Portugalsko 400 395 437 645 1 082
4 Švýcarsko 350 360 392 590 982
5 Itálie 360 370 403 445 848
6 Francie 390 335 391 385 776
7 Polsko 330 325 360 260 620
8 Maďarsko 285 310 331 125 456
9 Česká republika 165 345 308 120 428
10 Norsko 295 280 314 95 409
11 Řecko 130 320 276 120 396
12 Anglie 160 270 253 120 373
13 Německo 305 155 231 120 351
14 Rumunsko 135 90 117 220 337
15 Nizozemsko 0 300 210 125 335
16 Turecko 265 140 204 130 334
17 Ukrajina 315 175 249 60 309
18 Estonsko 130 275 245 60 305
19 Rakousko 155 239 223 60 283
20 Ázerbajdžán 0 115 81 180 261
21 Andora 0 215 151 60 211
22 Bělorusko 0 135 95 115 210
23 Israel 155 0 62 60 122
24 Lotyšsko 0 125 88 30 118
25 Slovensko 0 120 84 0 84
26 Bulharsko 125 0 50 30 80
27 Litva 0 110 77 0 77
28 Belgie 0 0 0 60 60
29 Gruzie 0 85 60 0 60

Info:

Započítavají se a následně sčítají body za poslední tři sezóny. V sezóně 2007 se tak počítá 40% z bodů,
v sezóně 2008 70% z bodů a v aktuální 2009 100% z bodů.

     
Týmy označeny červeně se nezúčastnily sezóny.
 

Nejlepším plážovým fotbalistou ČR pro rok 2009 se stal Martin Boček.
Reprezentační kapitán vyhrál v anketě s přehledem před Radkem Mikanem a Petrem Mužíkem.
Oficiální vyhlášení nejlepšího plážového fotbalisty, proběhne jako v loňském roce, na galavečeru fotbalisty roku.

V tomto roce, kdy proběhl v ČR nultý zkušební ročník pravidelných soutěží, byla anketa  volena převážně z hráčů reprezentačního mužstva. V příštím roce bude anketa rozšířena i na všechny hráče, kteří  budou  hrát soutěže  beachsocceru v ČR a v reprezentaci ČR.
V příštím roce přibudou i další kategorie, nyní je oficiální pouze nejlepší plážový fotbalista ČR.

Nejlepší plážoví fotbalisté za rok 2009

  1. místo Martin Boček 35 bodů
2. místo Radek Mikan 27 bodů
3. místo Petr Mužík 26 bodů
4. místo Michal Kubice 10 bodů
5. místo Jaroslav Kovařík 8 bodů

výsledky převzaty z www.beachsoccer.cz
V letošním roce odehrála reprezentace několik mezinárodních turnajů a přátelských zápasů. Dále Vám přinášíme souhrn všech zápasů a výsledků od roku 2006.

Zápasy